Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fog okozhat migrént?

Lyukas fog okozhat migrént?

Figyelt kérdés

Lehetséges az, hogy a lyukas fogam miatt fáj a fejem sokat mostanában? (alsó 6-os)

Nem sima fejfájás, hanem mint a migrén, rohamokban jelentkezik és teljesen munkaképtelenné tesz. Okozhatja a fog? Hallottatok már ilyenről?



2020. júl. 24. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még ilyenről de elképzelhető

Általában a fájós fog kisugározhat egy másik egészséges fogra de fejfájásos tüneteket én még nem tapasztaltam és nem is hallottam fogfájás miatt

2020. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Maga a fog nem fáj, csak ha ráharapok (de ezt ugye kerülöm).
2020. júl. 24. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:

A fogban lévő gyulladás bizony átterjedhet más testrészekre is, nekem visszatérő kötőhártyagyulladásra mondta a szemész (a fogorvos meg azt mondta, hogy nem szereti, hogy minden orvos minden panasszal fogászatra küldi az embereket, szóval sok orvos véleménye lehet, hogy a fogak okozhatják a bajokat).

Fejfájástól függetlenül egyébként is érdemes megcsináltatni, mert később csak fájdalmasabb és drágább lesz...

2020. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végülis tele vannak ideggel a fogak, simán hihető nekem is hogy máshol okoz fájdalmat. Mondjuk a kötőhártya gyulladás az meredek. Miután kezeltetted a fogad el is múlt?
2020. júl. 24. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, volt más problémám is, szóval nem vagyok biztos benne, melyiknek a kezelésétől múlt el.
2020. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a migrén az erek kitágulásától van vagy ételintoleranciától vagy hormonoktól. Köze nincs lyukas foghoz.
2020. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, megkérdeztem a dokit. Ha már nagyon gyulladt a fog, akkor okozhat fejfájást, de azt nem migrénnek hívják.
2020. júl. 31. 05:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!