Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik természetes fogkefét...

Melyik természetes fogkefét ajánljátok, aminek a sörtéi nem potyognak ki?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bambuszt értesz természetes anyag alatt?
2020. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem bambuszt, hanem minden műa. menteset.

Sörte! Nem pedig nyél! Mert van bambusz nyél de műa. sörte.

2020. júl. 27. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nahát, nekem újdonság volt, hogy ennyire természetes is létezik


[link]

Itt azt írja, hogy a túl erős használat következtében idő előtt potyogni kezdenek, de ha már kitanultad a használatot, akkor majdnem egy év is eltelik hullás nélkül. Nem tudom, mennyire megbízható az oldal, de hátha

2020. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is ezt találtam, ami leginkább megfelelne, de az a baj, hogy van egy hozzászólás itt: [link]

Idézem: "Feleségemmel a masodik naturbosten fogkeféinket hasznaljuk. Sajnos mind a 4 fogkefe másfél honapon belül használhatatlanná vált. Sörtéinek 50%-a egyszerűen kipotyogott. Függetlenül eltérő fogmosasi technikánktól, és két különböző rendelési helytől."

Korábban már próbáltam a műa. sörtéset (akkor nem tudtam, hogy lehet kapni természetes sörtéjűt) és 1 fogmosásnál átlagosan 3-5 szál potyogott ki. A márka ugyanaz. A sörték belehelyezési technikája szerintem ugyanaz.

Jó néhányszor megjártam a jónak mondott termékekkel, ezért már mindenre gyanakszom. Nem szeretnék tesztként 2600+postaköltséget elveszíteni.

Ha lenne megbízható minőségű, akkor az szuper lenne.

2020. júl. 28. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem egy hulladékmentes csoportban az ajánlásokat, valaki írta a Curanatura keféit. Bambusz nyél szénszálas sörtével
2020. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!