Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az amerikaiak fogai mitől...

Az amerikaiak fogai mitől olyan fehérek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ugy erted, a filmsztaroknak?

Fogfehérítés, héj, korona, stb

Szerintem gagyin termeszetellenes az a vakító feher...

2020. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mindegyiküknek? Mert egy darab Netflixes film szereplőjének is olyan vakítóan fehér a foga az interjúk során, hogy csak pislogok. Ez valami ‘előírás’?
2020. júl. 28. 23:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen...muszaj a kulsejukkel foglalkozni. Elobb kerul be, mint egy termeszetes fogszinu. Mae alap. Szep, hibatlan kulso...
2020. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem elmex
2020. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is figyeltem a Beépített Főnök című sorozatban, hogy minden munkás foga hófehér, közben sírnak rínak hogy nem tudják beiskolázni a gyereküket.

Talan náluk más a fontossági sorrend hogy mire költenek, nemtom. Olyan lehet nekik ez a fogfehérítés mint nálunk hogy elmegyünk fodrászhoz (nem tudom, csak tippelek).

2020. júl. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Színészeket kérdezed? Nem hiszem, hogy az átlag amerikai is hófehér fogakkal villog. A színészeknél ez alapkövetelmény. Ki akarna nézni a filmekben is elhanyagolt embereket, az van az életben is. Egyébként meg az európai meg főleg a magyar filmekben vannak egész emberi kinézetű színészek, nagy a kontraszt az amerikai filmekhez képest. Őszintén, én irigylem is kicsit őket, hogy megtehetik, hogy erre költenek, sokat dob egy szép fogsor a kinézeten, még a kevésbé előnyös vonásokkal rendelkezők is sokkal szebbek így.
2020. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hogy mitől, első leírta.Előadóművészek is járnak Magyarországon is fogfehérítésre :) Ha meg nincs szép fog, akkor marad a héj, jó drága.
2020. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában a fogfehérítés sokkal inkább elvárt mint itthon. 4 évig dolgoztam kint.
2020. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Inkabb arra lenne az ember kivancsi hogy miert van ilyen rengeteg fogatlan vagy hianyzo fogu ember Magyarorszagon?
2020. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira fontos, hogy a Jöttünk, láttunk, visszamennénk című francia filmben a rémes fogazatú Jacques-Foche, a bolondos, az amerikai változatban hófehér fogakkal villog - a középkorban.

Csak ezzel a feltétellel vették meg a filmsorozat vetítési jogát.

2020. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!