Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a gyökérkezelés?

Mennyibe kerül a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés

E-mail-ben azt írták hogy a 4-5 csatornás fog 55ezer.... ez egy alkalomra értetendő vagy ugyan azon a fogon több alkalom?

Most nagyon kétségbe vagyok esve, mert ennél a magándokinál voltam ( úgy volt hogy bölcsességfog műtét lesz, de kiderült hogy az a fog okozza a problémát amit gyökérkezelt).

Nem mertem nem-et mondani rá, így megcsinálta. Csütörtökön kell vissza mennem hozzá. Akkor az ujabb 55ezer vagy az még bele fog tartozni az elsőbe?


2020. júl. 31. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Foganként annyi. Nézd meg az árlistákat pár magánfogorvosnál.
2020. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindenhol mást írnak.


De ez az ár tartalmazza a vegleges tomest is ? Vagy meg azt is kulon kell fizetnem? (Mert a sima tomes meg 15-22ezer naluk)

Mert oszinten ennyit nem szeretnek kiadni ra, korzetis megcsinalja szinte “ingyen” es o is tokeletesen dolgozik.


Irtam emailt egyebkent annak a rendelonek de nem valaszolnak.


Olyat lehet csinalni, hogy ezt az egy alkalmat kifizetem es a korzeti fogorvossal fejeztetem be?

2020. júl. 31. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"E-mail-ben azt írták hogy a 4-5 csatornás fog 55ezer"

Be fogják fejezni, ha befizeted az 55-öt, nyugi. Pont azért drága a gyökérkezelés, és olcsó (relatíve) a sima tömés, mert a gyökérkezelés egy komplexebb történet: tömés + egyebek = 55.

Amúgy meg persze mehetsz a körzetihez is, és ő ingyen megcsinálja az egészet, igen. (Miért csak "szinte" ingyen?) Ha tökéletesen dolgozik ő is, akkor miért akarsz egyáltalán 55-ért gyökérkezelést?

2020. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azert mentem magánba mert bölcsességfog műtétre készültem, és mondta hogy az a fog amibe most bele kezdett az okozza a fájdalmat. Meg sem kérdezett, hogy akarom e a gyökérkezelést , hanem elkezdte csinálni. De nem számítottam rá hogy ennyire drága.


Ha hétfőn felhívom, hogy inkabb körzetishez mennék mert nem fér ez az összeg bele, akkor az amit eddig csinált kifizetem vagy ilyen lehetőség nincs?

2020. júl. 31. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezt így nem tudom...
2020. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


"Azert mentem magánba mert bölcsességfog műtétre készültem, és mondta hogy az a fog amibe most bele kezdett az okozza a fájdalmat. Meg sem kérdezett, hogy akarom e a gyökérkezelést , hanem elkezdte csinálni. De nem számítottam rá hogy ennyire drága."


Én is ezért mentem magánrendelőbe, sürgősen fogadtak, mert fáj. Meg voltam győződve, hogy a bölcsességfog fáj, műteni. Erre az előtte levő volt, ami alá lyukadt, azt mondta gyökérkezelés, aztán már kaptam is az injekciót, vissza kell mennem, mert ideiglenes tömés van. És igaza lett basszus. De itt 15.000 Ft a gyökérkezelés illetve 15.000 a tömés, mert ugye az is kell.

De én mindenképpen visszamegyek, mert a körzetis ezt tuti kihúzta volna, de azért mentem ide.


Te túl vagy már rajta? Leírod, hogy mi volt? Hova jársz fogászatra, hogy ilye drága? Én vidéken élek.

2020. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 os..

Szia! Én Mosonmagyaróváron kezdtem ahol kiderült milyen drága (az egész procedura lett volt közel egy 100ezer vagy több.. és mondta ott a doki 30% esély van megmenteni)

Ott egy panoráma röntgenért és azért hogy elkezte a gyölérkezelést kaptam egy gyógyszeres tömést fizettem 30ezret ..


Átmentem körzeti dokihoz (ő is nagyon jól dolgozik és mindenki dicséri itt a faluba ) .. ő is 30% esélyt adott arra hogy megtudjuk menteni...

augusztus elején volt a 2.alkalom , gyógyszeres tömésem ... most elkezdett fájdogálni .. hétfőn megyek újra ..

de első és második alkalomnál sem kaptam érzéstelenítőt..


Nekem hála istennek a körzeti fogorvosom az olyan, hogy a fogakat igyekszik megmenteni. Szó nélkül cseréli a régi töméseim is.

2020. aug. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!