Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A vérdugó esett ki??

A vérdugó esett ki??

Figyelt kérdés
4 és 2 napja húzták ki a fogamat. Az egyik nehezen jött ki bevolt gyulladva. Szedem a fájdalomcsillapítót, így nem fáj inkább csak feszülő érzés. Figyelek rá, nem eszek olyan ételt, nem öblögetem, óvatosan mosok fogat, azonban most is arra lettem figyelmes hogy alvadt vér darab van a számban. Nagyon sötét bordó, majdnem fekete színű. A vérdugó lehet az??

2020. aug. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan hogy vérdugó az a varr volt
2020. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a kihúzott fogak helye? Mit látsz ott?
2020. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg. Nézd meg a fogad helyét!
2020. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 de, azt így hívják, hogy vérdugó. Kérdezd csak meg a fogorvosodat, ha legközelebb mész a féléves kontrollra.
2020. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egyik már eléggé szépen összehúzódott, a másik inkább ilyen barnás színű, enyhe foltban csak fehér. Azonban a kihúzás óta egyik sem vérzett. Viszont a fájdalomcsillapítót 4 óránként szedem különben épp elviselhetően, de kellemetlenül fáj.
2020. aug. 6. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 1 hét után szedték ki a varratot és már varrat alatt se volt verdugo. Igaz fog műtétem volt.

De igen, egyébként kocsonyás alvadt vér darab a verdugo ha kiesik. Vigyázz rá továbbra is. Egyébként akármit csináltak a számban, varr sosem volt még benne..

2020. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mindenképpen problémát jelent ha kiesik ilyen rövid idő alatt? Vagy elég akkor visszamennem a fogorvoshoz ha nagyon fájni esetleg vérezni kezd?
2020. aug. 6. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4 nap alatt már bőven gyógyul. Ilyenkor ha nagy volt a lyuk a húzás helyén, fehéres a seb, ha kicsi volt a kihúzott fog akkor meg szépen összemegy ennyi idő alatt az íny. Nincs miért aggódnod szerintem, de azért még maradj az óvatosság mellett míg nem lesz száz százalékos.
2020. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!