Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájás bölcsességfog miatt (?)

Fogfájás bölcsességfog miatt (?)

Figyelt kérdés
Egyik oldalon a bölcsességfogam benne van az ínyben, teljesen rendellenesen nő. Ugyanazon az oldalon néhány fogam időnként nem erősen, de fájdogál (teljesen egészségesek). Az lehetséges hogy a rosszul növő bölcsességfog az oka?
2020. aug. 7. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az miatt fájnak. Tolja, feszíti őket, lehet gyulladásban is van. Fogorvos tud ezen segíteni. Menj el, ne félj.
2020. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Juj... Feltétlen műtsék meg, én is így jártam, most fogszabályzó kell a hülye bölcsességfogam miatt, úgy elrontotta a korábban szépre szabályozott fogaimat, és úgy begyulladt, hogy antibiotikumos kezelés és érzéstelenítés után is MINDENT éreztem, amikor vésték. Ne várd meg ezt az állapotot! Évekig nem volt vele semmi nagy bajom, de amikor begyulladt, akkor megszívtam a hanyagságomat.
2020. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most műtötték ki nemrég a két felső bölcsesség fogam mert már az egész fogsorom fájt tőle de nem kicsit hanem már néha elviselhetetlen volt. Amióta nincsenek bent azóta semmi panasz nincs a többi fogammal.
2020. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!