Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A happysmile-nak van "maximum"...

A happysmile-nak van "maximum" ára?

Figyelt kérdés

Mert ha 1 db sín 30 000 Ft-ba kerül, és van olyan eset amit 40 felső 20 alsó sínnel oldanak meg, akkor annak az ára valami brutális lenne, még az invisalign se kerül annyiba o.O

Ezért vagyok arra kíváncsi, hogy náluk van-e valami "max ár"mint mondjuk az invisalign comprehensive csomag,korlátlan számú sínnel.



2020. aug. 8. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol csinalnak neked?

Em is szeretnek de ez brutalis ar

2020. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csinálták sehol, csak az árkalkulátorban néztem az oldalukon, hogy 30 ezer forint egy sín. Én is szeretnék, de ennyiért nem.


+olyan öt éve elmentem az egyik partner fogorvosukhoz, hogy ilyet szeretnék. Maga a mintavétel is 50ezer lett volna, de nem vállaltam be, mert a doki nem tudta eldönteni, hogy egyáltalán lehet-e kezelni az esetemet ezzel a módszerrel, vagy nem. Nem tudom, mennyit fejlődött azóta a technika, illetve hogy több-e már a vidéki dokik tapasztalata vele. Ha kiderülne, hogy viszonylag emberi áron adják, és alkalmas vagyok rá, akkor belevágnék.

2020. aug. 8. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
En szegeden voltam konzultalason. Nekem lehetne javitani a gondolom. De 1.5 millio lenne csak a sinek. Es meg 500 ezer a tobbi koltseg.
2020. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jézusom... ezek szerint akkor a határ a csillagos ég, ezért nincs kinn a honlapon semmi konkrét. Azt hiszem, hacsak nem nyerem meg az 5öst, erről lemondok. :D
2020. aug. 8. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a fogászati költségek ilyenek. A mai napig nem tudom eldönteni, hogy vajon tényleg ilyen költséges szakma a fogászat, vagy ennyire marha jól keresnek.
2020. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!