Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Injekció helye meddig normális...

Injekció helye meddig normális hogy fáj?

Figyelt kérdés

12 napja kaptam érzéstelenítő injekciót az egyik alsó rágófogam mellé. Az a helyzet hogy még mindig fáj az arcom azon az oldalon. Még akkor is érzem ha picit erősebben megérintem az arcom.

Mennyi ideig normális ez? Volt már néhány fogászati kezelésem de ilyet még nem tapasztaltam. Két nap múlva vissza kell mennem és már félek a szuritól, főként ha ugyanoda fogom kapni (gyökérkezelés).



2020. aug. 8. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szabadna fájnia. Tegnapelőtt kaptam én is, szintén alsó rágófog gyökérkezelés. Egyáltalán semmit nem éreztem a szúráskor, illetve azután sem, amikor 4 óra múlva teljesen kiment az érzéstelenítő hatása.
2020. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ideget ér a tű,akkor sokáig.
2020. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jelezd ezt, amikor visszamész. Esetleg öblögess szájvízzel egyet, lehet valami gyulladás, és leviszi, nekem már volt ilyen, csak óvatosan, a Liszterin nagyon tud csípni!

Én mindig érzékeny vagyok az injekciókra, de nekem is csak néhány nap szokott kelleni a regenerálódásra, ilyen hosszú idő után mindenképpen valami baj van.

2020. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 általában nem különösebben fáj nekem a szuri, de ez beadás után olyan érzés volt mintha valami maró anyagot fecskendeztek volna az arcomba. Amíg nem kezdett el zsibbadni, addig elég erősen fájt. Ez azt jelentheti hogy ideget ért a tű?
2020. aug. 8. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Én egyszer kaptam idegbe az érzéstelenítőt, olyan volt, mint az áramütés és azonnal zsibbadt, nem is kellett kiülnöm a váróba.

2020. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nemrég, pár nap alatt elmúlt, de addig volt, hogy annyira fájt, hogy fájdalomcsillapítót kellett bevennem rá.
2020. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap megyek vissza és megkérdezem a dokit is.
2020. aug. 10. 17:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos a doki azt mondta hogy valószínűleg egy eret talált el, ezért lett ott egy kis vérömleny, ez okozott fájdalmat. Semmi komoly :)
2020. aug. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!