Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam és kiesett...

Nagyon fáj a fogam és kiesett belőle a tömés lehet ebből nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy elkezdett fajni egy fogam és 1 hét után fajt néha naponta 1x pár órát és mondom elmegyek a fogorvoshoz.

Szerencsére fogadott és gyökérkezelte meg tett bele ideiglenes tomest.

A fogászati kezelés után kb 5x jobban fajt és jelenleg is.. minden nap vettem be 1 aspirin pezsgőtablettat de tegnap este óta már folyamatosan faj és a tomes tegnap előtt esett ki...

Ma reggel vettem be 2 advil ultra fortet és egy aspirin pezsgotablettat de semmit nem hatottak.. háziorvost megkértem hogy receptre adjon ilyen DALACIN tablettát ami le viszi a gyulladást..

a fogorvos csak hetek múlva adott időpontot és nincs benne tomes..

Ha nem múlik akkor szerintetek mit csináljak? Vagy kibirom 3 hét utanig? Félek mert családdal holnap utazunk el pár napra és nehogy közben jöjjön bele a fajas..

Köszönöm előre is



2020. aug. 9. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj ügyeletes fogaszatra. Ott majd megcsinálják. Ha tesznek be új tömést, nem fog fájni.
2020. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!