Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy működik a mélyharapás műtét?

Hogy működik a mélyharapás műtét?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és elég nagy mélyharapásom van, kb 1cm, mert sokáig cumiztam. Voltam fogorvosnál megnézetni, és azt mondta hogy 17 évesen már sehol nem fogom tudni TB-re megcsináltatni. És ahogy nézegettem a neten,szerintem biztos kell műtét, mert a komolyabb eseteket már műtéttel tudják csak megoldani. És nagyon zavar, mert alapból jóképű vagyok, de nincs semmi ömbizalmam emiatt. És az lenne a kérdésem, hogy a mélyharapás műtét az hogy működik? Fizetős? Van rá TB támogatás? Ha igen, akkor hány éves korig? Sajnos a szüleimet különös képpen nem érdekli, úgyhogy úgy néz ki, hogy én fogom összegyűjteni a pénzt a fogszabályzóra, de az kb 1 év, és 1 év múlva leszek 18 éves. A fogszabályzóra még össze tudom gyűjteni,de ha a műtét is fizetős, és az is többszázezer forint, akkor nem mostanában lesz kész a fogsorom😔

2020. aug. 11. 09:57
 1/2 anonim válasza:

A fogorvosod mondta hogy neked biztosan kell műtét?

Nekem is mélyharapásom van, azt mondták menjek el logopéshoz (rosszul nyelek, ezért lett mélyharapásom) és a fogszabályzóval együtt visszafog állni, bár nem 100%osan.

Műtétről (eddig) szó sem volt pedig nekem is kb 1cmem van

2020. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Énis 17 éves vagyok 1cm-es mélyharapással 1 éve járok kb fogszabályzásra és nekem harapás emelőt ajánlottak fogszabályzóhoz.
2020. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!