Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen lesz a fogszabalyzas?

Milyen lesz a fogszabalyzas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap rakják fel a fogszabalyzomat, mire számítsak? Mennyire fog fájni? Jobban, mint amit előtte 2 nappal felraktak fogköz tágító? (az utóbbi annyira fáj, hogy csak pépeset tudok enni.)

2020. aug. 11. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem tágítani nem kellett, de maga amikor felrakták nem fáj. Kicsit kellemetlen mivel nem kapsz érzéstelenítőt (pl engem a nyálelszívó nagyon nyomott) de fél óra alatt túl vagy rajta és utána nekem egyáltalán nem volt semmi problémám a fogszival. Pár napig óvatosan rágsz és kb egy hétre rá már nem is zavar.
2020. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem pont valahogy ma 5 éve tették fel a fogszabimat,de tökre megmaradt, hogy a fogköz tágító nem fájt annyira mint maga a fogszabi. Önmagában a ragasztás amúgy nem fáj, de utána én pl szenvedtem napokig. Az, hogy mennyire fog fájni, mindenkinél eltérő, mert függ attól hogy milyen "csúnyák" a fogaid, (nekem a felső első 2 fogam között 8mm távolság volt, de volt ahol nagyon egymásra voltak csúszva, ezek miatt miatt sokat szenvedtem) és attól is függ hogy mennyire bírod a fájdalmat (btw én nem nagyon.)

De egyébként nem kell megijedni vagy ilyesmi, elmúlik 1 héten belül a fájdalom. Ha valamiben tudok segíteni v ilyesmi, írj nyugodtan, 5 év alatt nagyon sok mindennel találkoztam, úgyhogy szívesen segítek, nekem 3 hónap kb és leveszik végre:)

18L

2020. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!