Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyogyszert tudnatok...

Milyen gyogyszert tudnatok nekem mondani ami venynelkuli fogfajasra illetve gyulladas csokkento?

Figyelt kérdés
Jovohetre kaptam idopontot de 2 fogam nagyon faj es az alkapcsom is valoszinuleg gyulladas, jelenleg ibuprofen 400mg tablettat szedek. Az orvos annyit mondott hogy mossam ovatosan

2020. aug. 11. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Advil Ultra Forte. Nálam bevált.
2020. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cataflam dolo

flektor ( bár nem tudom, hogy ez vényköteles-e)

2020. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem fogbel gyulladas :( annyira felek
2020. aug. 11. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Ketodex az hatásos. Drága sajnos, de az jó. Nekem 10 órán át hatott egy letört fogam fájt kegyetlenül, borzasztóan. Napi 3 szemet vettem be az a gyulladást le is vitte ez idő alatt és mire eljutottam dokihoz szinte alig fájt, jóformán semennyire.

Ha érzékeny a gyomrod akkor lehet lesznek problémák, irritálhatja, meg van enyhe álmosító hatása. Ha nagyon fáj lefekvés előtt beveszel egyet és 30 perc múlva leviszi a fájdalmat és jól fogsz aludni tőle.

Fogmosás helyett öblögess szájvízzel minden dzsuvát kitakarít, kefével nem irritálod a fogad és jót tesz az ínynek, ínygyulladásra is jó mert valószínű már az is előjött nálad.

2020. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Spedifen 400 , kimondottan fogfájásra és műtétek utáni csillapítására és gyulladások csökkentésére . Vényköteles verziója az erősebb Spedifen 600.
2020. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én mindent kipróbáltam, de a Spedifent használt egyedül és eddig mindenkinek bevált, akinek ajánlottam, kár, hogy a 600-as vényköteles lett.
2020. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Flector kapszulája nem vényköteles, nekem használt.
2020. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó, ami diclofenac-kálium vagy nátrium hatóanyagú.
2020. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!