Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Nektek...

Fogszabályzósok! Nektek milyen gyakran húznak a fogszabályzón? Nekem július 1-jén tették fel, am voltam ellenőrzésen, de nem csinált semmit. Legközelebb október elsején megyek. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez függ a fogad állapotátó is, szerintem teljesen normális, nekem is volt, hogy 2-3 havonta kellett menni, de mostmár megsűrűsödött, így havonta kell mostmár mennem,9 hónap után
2010. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 1-2 hónap kihagyás volt a legtöbb, a lesűrűbb pedig az volt, mikor hetente állítottak rajta. sajna elég nagy gond volt a fogaimmal, 5 évig volt fent:S szóval ez egyénfüggő.
2010. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 passzív kiskacsa válasza:
nekem a kezdettől fogva havonta kell mennem. kivéve nyáron mert akkor volt 2 hónap kihagyás meg mostis 2 hónap mulva megyek, akkor leveszik. Szóval ez ilyen egyénfüggő, attől függ milyen nagy a baj a fogaiddal. nekem elég gázos volt. én az SZTK-ba járok. ott havonta mentem,mint már montam :)
2010. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!