Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog ráharapásra...

Gyökérkezelt fog ráharapásra fáj. Mik a lehetséges okok?

Figyelt kérdés

Alsó 6-os. Egy hete kaptam végleges tömést azóta érzékeny. Nem fáj csak ha ráharapok, így viszont nem tudok enni. Akkor is fáj ha a másik oldalon rágok. Ideiglenes töméssel nem fájt.


Orvoshoz kérek holnap időpontot. Addig is ha tudtok ötleteket mondani mi okozhat ilyenkor fájdalmat azt megköszönném. Mennyire veszélyes ez vajon a fogamra? Nem akarom elveszíteni.



2020. aug. 16. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néhány napig utána. Azért menj vissza, kérdezz rá, de nem hiszem hogy ez gond. Én enni se tudtam azon az oldalon.
2020. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából az az ijesztő hogy ha összecsukom a fogaimat akkor is fáj egy kicsit. Tehát mindig picit nyitott szájjal vagyok.
2020. aug. 16. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen erős, gyulladt fájdalom, akkor szerintem nem gond. Nekem is napokig fájt még utána.

Ha benne hagynak idegdarabot, akkor az nagyon fáj, és akkor egyfolytában fájna.

2020. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, annyira nem erős mint egy fogfájás szokott lenni. Ha nem éri nyomás akkor nem fáj egyáltalán.
2020. aug. 16. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ráharapásra fáj, akkor az lehet elmúlik majd, persze az is lehet, hogy magas a tömés, jobb ha megnézeted.
2020. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!