Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy már megygóygult foggyullad...

Egy már megygóygult foggyulladsától hullhat így ahajam?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja ki kellett vésni a bölcsességfogam. nagyon nagyon begyulladt utána 2 hétig szedtem rá a dalacilt. vagy dalacint, nem tudom már a nevét. és kb rá egy hétre h elmúlt a gyulladás, rohamosan hullani kezdett a hajam, ami azóta sem múlt el...nagyon félek h nem marad hajam...Lány vagyok, 24 éves, van egy 20 hónapos kisfiam. borzasztó ideges típus vagyok, plusz 10 éve krónikus vastagbégyulladásom is van., ami egy ideje már tünetmentes éppen(március óta, akkor voltam vele 2 hetet kórházban sajnos) Most ugy ahogy rendben van a vérképem, és semmi nem segít, csak hullik a hajam...Félek, elmúlik majd?

már le is vágattam, mert nagyon hosszú voltm és töredezett. a fodrsáz azt mondta h foggyulladás után simán hullhat ahajam így...szerintetek??

segítsetek légyszi nem akarok haj nélkül maradni!!


2010. aug. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább a vastagbélgyulladástól hullik, a fogadtól akkor hullana, ha még be lenne gyulladva az ínyed
2010. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy meg menj orvoshoz....
2010. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
voltam... vért is vettek, de semmi extra...se a torkom, se a fogam, se a vastagbelem...nem tudom:(
2010. aug. 5. 11:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!