Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tea által okozott elszíneződés...

Tea által okozott elszíneződést hogyan tudom letisztítani a fogaimról?

Figyelt kérdés

Régebben minden nap mentateát ittam, ami mindig színt hagyott a bögre falán, és egy idő után a rágófogaim mélyedéseiben is. Ez kb. fél éve volt. De annak ellenére, hogy rendszeresen mosom a fogamat, az elszíneződés azóta is ugyan úgy ott van (nem fáj). A fogorvosom még akkor megjegyezte, hogy legközelebb mossak fogat, mielőtt fogászartra megyek, pedig mostam. Még nem tudom, mikor megyek legközelebb fogorvoshoz, de félek és fogalmam sics, hogy mit tudok tenni. Valaki tud segíteni?

(Ezen kívül minden rendben van a fogaimmal, megvan mindegyik és egyik se lyukas)



2020. aug. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dentomin fogpor.

A szódabikarbóna is jó, de azt nagyon ritkán ajánlott használni, mert roncsolja a fogínyt és a fogzománcot.

2020. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Fehérítesd ki a fogaid
2020. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Colgate fogkremek kozul ketto-harom is baromi jo, azonnal lathato a hatas. Annyifele van sajnos, hogy nevet en sem tudok. Persze csak ideiglenesen feherit, de ujra es ujra hasznalom. De. Egy fontos adalek. Csak elektromos fogkefet hasznalva van ertelme, hagyomanyossal nem latszik.

En Philips Sonicare-t hasznalok 11 eve. Napi negy kave es kis vorosbor miatt tok sargak tudnanak lenni a fogaim. Egy het utan is sarga lesz, de egy fogmosastol ragyog. A piros es sotetkek tubusos es persze Whitening fogkremek.

2020. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyat használok, de hagyományos fogkefével, tényleg nem rossz, fehérít, de a mélyedésekben továbbra is látszik az elszíneződés :( . Lehet, hogy az elektromos fogkefe segít, megpróbálom.
2020. aug. 22. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

"a mélyedésekben továbbra is látszik az elszíneződés"

Milliók összetennék a kezüket, ha csak ennyi gond lenne a fogaikkal, ugye tudod?

2020. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez nem jelenti azt, hogy nem szabad megpróbálnom, azt is kijavítani. A többiek meg a saját problémájukra keresik a megoldást, akár kicsi, akár nagy. Így működik a világ :)
2020. aug. 23. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!