Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitöl fajhat ujra a fogam?

Mitöl fajhat ujra a fogam?

Figyelt kérdés

Kb fel eve januar vegen bevertem az egyik felso metszofogamat egy uvegbe mikozben emeltem a szam fele. Nagyon hangosat koccant, majd utana par napig bizsergett es erzekeny volt, puha fogkefevel mostam, pepeset ettem es utana elmult.


Ma a strandon sok jeges italt ittam es ujra elojott a fajdalom abban a fogamban es most arra is erzem a fogamat ha levegot szivok be a hideg miatt. Sajnos a heten nyaralok igy nem tudok fogorvoshoz menni :( Mi lehet a problema? Nincs elszinezodve es nem is mozog.


Köszi a tanacsot! :)



2020. aug. 26. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet lepattant a fogzománc, akkor szokott érzékeny lenni. Vannak már ilyen speciális dolgok, hogy újra építik a fogzománcot, de lehet elég lesz a gyökérkezelés, tömés. Addig ia jobbulást!
2020. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
is*
2020. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevesebb fogazással állítólag enyhíthető a probléma.
2020. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!