Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészet után lehet...

Szájsebészet után lehet majonézt enni a virsli mellé?

Figyelt kérdés
Ma voltam szájsebészeten és egyedül a tejes, magvas és csípős dolgokat tiltották meg + koffein. A majonéz tartalmaz tejet? Ha nem, akkor ehetem vajon a virsli mellé? Mást nem nagyon tudom most enni, a virsli pedig önmagában nem olyan finom.

#majonéz #virsli #Azis #tejes dolgok tilalma #túlvagyokaszájsebészetenhurrá
2020. aug. 28. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*tudok
2020. aug. 28. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
A majonéz tojásból meg olajból készül... A tojás sem épp a legjobb köz etlen szájsebészet után, de amennyi tojást a bolti majonézes láttak, nyugodtan megeheted.
2020. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, a majonéz nem tartalmaz tejet.
2020. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy nem tartalmaz tejet.A házi és a bolti készitésűekben nincs

tej.

2020. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majonéz=tojás+olaj. Nincs benne tej. :))
2020. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne gfeledd, hogy ízesítésül mustár (ami pedig savas) lehet benne!

A savas valami nem a legkívánatosabb a sebre.

2020. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül is eléggé fáj, mióta kiment belőle az érzéstelenítő, szóval nemhogy enni nem fogok, de mehetek is vissza a klinikára szerintem, mert ez így nem lesz jó. Nagyon nem.
2020. aug. 28. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy fáj. Ez a dolga! Ne menj vissza, legfeljebb csak akkor, ha egy hét múlva is erős fájdalom kínoz.
2020. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8.


Tehát akkor ez most nem gond? Remélem azért estére elmúlik, mert így nem tudom hogyan fogok aludni, mert ez most nem amolyan "picike" fájdalom, hanem elég erős. És kicsit zavaró, hogy a "cérna" az ínyemben olyan elég szellős, hogy lesz ebből végül begyógyulás? Konkrétan lelátni a fog helyének egészen az "aljára" úgymond.


Valamivel jobb lett a helyzet azóta, hogy írtam, de még mindig érzem és félek, hogy elszalasztom a lehetőséget arra, hogy visszamenjek (ma este 7 óráig tehetném meg), mert hétvégén nem lesz bent ott senki, hétfőig pedig baj lesz, ha nem múlik el, vagy épp erősödik.

2020. aug. 28. 16:54
 10/10 A kérdező kommentje:

8.


Vissza is kell majd mennem kiszedetni a varratokat. De egyenlőre a varrat maga idegesít olyan értelemben, hogy aggasztó az, hogy kitudom tapintani nyelvvel, mint egy feszes gitárhúrt.

2020. aug. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!