Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogszabályzó kikezdte a...

Ha a fogszabályzó kikezdte a számat, mit lehet tenni a viasz mellett?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve a vele járó fájdalommal mit lehet kezdeni?
2020. aug. 29. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Több viasz.
2020. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

A fogszabályzó drótjának a végére gondolsz? Nekem az kezdte ki. Én megkértem a fogorvost hogy csípje le.

A fájdalommal nem tudtam mit kezdeni, szájoblogetővel oblogettem de nem tudom hogy használt-e sokat

2020. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van kisbabáknak ilyen cucc ha fáj nekik a fog növése. Na én azt szoktam becsórni kishúgomtól. Egész jó.
2020. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3! A fogszabályzó vége is, de Kétoldalt is az egész kikezdte a számat. Egy egész viaszcsíkot tettem rá, de így biztos kell utánpótlás. De ha veszek, akkor 15-20 csomaggal..

az a baj, hogy két napja van fenn és a hátulja is már szúr.. eleinte pedig nem szúrt és így nem volt okom mondani, hogy csípjwn le belőle.


4#

De azt haapdalni kell, nem? Én harapni is alig tudok

2020. aug. 29. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldas az idopont. Muszaj lecsipni a drot vegebol. Nem fogod kibirni addig, amikorra mondtak. Ne felj. Fogorvosok nem szoktak belegondolni, pedig termeszetes. A drot vege hosszabb lesz, csak mert kozben elore vandoroltak a fogak.

Ateltem en is. Mindig SOS idopontot kertem, igaz, hogy nem volt Covid.

2020. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Nem, az ilyen cucc amivel az ínyüket kenik és érzéstelenítő hatású.
2020. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom a valaszokat!
2020. aug. 29. 20:40
 9/9 anonim válasza:
Listerine szájvízzel vagy anaftin öblögetővel öblögess, hamarabb gyógyulnak a sebek. Illetve mindenképp menj vissza a fogorvoshoz ha hosszú a drót :)
2020. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!