Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Smilezor: kinek mi a véleménye?

Smilezor: kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csalódás az előre tervezett ár dupláját fizetették ki velem. 2.5 Milliót és nem lett jó a fogsorom. Végül kellett egy állandó készülék is
2020. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Biztos, hogy a smilezornál fizettél ki ennyit? Mert ott fix árak vannak Ráadásal az ár nálunk kb 400.000 Ft tehát ha az ár dupláját fizetted volna ki akkor se stimmelne a 2,5 millió

Légyszi valami értelmes is szóljon hozzá akinek már van fogszabija tőlük mert engem is érdekelnének a vélemények!

2020. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is jelenleg ott próbálom megcsináltatni a fogaimat. Hamarosan lesz az első felmérésem.


Viszont a 2,5 milliós árat sokkalom. Nagyjából 400k körül van ahol dolgoznak (+ kedvezmények is szoktak lenni). De ha eszembe jut később akkor majd leírom hogy nekem mennyibe kerül.

2021. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is náluk csinálom a kezelést. Az ár 360.000 Ft volt. Eddig minden rendben halad. Örülök, hogy nem a fémet választottam de azért ez is fáj.

2021. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is itt tervezem a kezelest csinalni.Valóban fix a költség?Nem kell plusszban fizetni?
2022. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én őket követem, talán nektek is hasznos lehet:

[link]

[link]

[link]

2022. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok


Sikeresen megkaptam a fogszabályzómat. Előtte rendbe kellett hozni a fogaimat. Fogtórlódás miatt volt amit húzni is kellett.


Szegeden ott helyben mindent csináltak. Black Friday ami volt kb karácsony előtt kedvezményesen fixen 340 000 Ft-ban került.


Teljesen mind1 hogy alsó vagy felsőre vagy mind2 fogsorra rakják. Akkor is 340 000 ft és a sínek száma is tökmind1.


Szóval semmilyen rejtett költség nincs és semmi sem befolyásolja.


Éppen tegnap helyezték fel nekem alulra és felűre. Teljesen jól illeszkedik minden rendben van. (egy kis apró technikai nehézség volt hogy a bölcsességfognál nem illeszkedett rendesen foghiány miatt de azt csak levágtam és úgy rendben van csak esztétika miatt volt ott a sín).



Mivel nekem súlyosabb az eset ezért tovább is tart. Alul 19 felül 35 sínt kaptam. (a felsőnek csak a felét hogy előtte megnézzük valóban jó-e)


Tehát nagyjából 10 hónap és 1.5 év nekem. (de én elve súlyosabb eset vagyok)


Illetve 7 ilyen kis apró fogszínű pöttyöt vagy mit raktak fel a fogamra hogy jobban bele tudjon kapaszkodni a sín.


Mind1 lényeg hogy ma van az első napom és egyenlőre nagyon elégedett vagyok. Ki is lehet vennem ha olyan van. A kezelés üteme meg nyomon követhető mivel a számítógépes tervek is megvannak. 2 hetente kell a sínt cserélni és orvost sem kell látogatni.


Szóval nyilván az elején vagyok de nem bántam meg, hogy neki kezdtem!!!

2022. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Így pár hónap után mik a tapasztalataid? Én is itt Szegeden tervezek elmenni hozzájuk, és nekem is nagyobb esztétika problémát kellene korrigálni..

2022. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tényleg fix ár van, semmi rejtett költség nem volt. Nekem fél éve lett vége a kezelésnek, és még csere éjszakai sínt és ingyen adtak, amikor eltörtem. Szóval maximálisan korrektek, abszolút ajánlanám.
2022. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyíregyházán is van lehetőség ilyen kezelésre??
2023. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!