Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után elfertőződött a...

Foghúzás után elfertőződött a sebem ha fehér?

Figyelt kérdés

Jelenleg húzás után vagyok egy nappal, reggeli mosásnál nem volt még semmi gyanús. Most viszont ott a seb egy kis része, illetve környéke fehéres színű lett, amit egy részen kipróbáltam, és könnyen le lehet szedni.


Ez most annak a jele hogy elfertőződött volna? Vagy esetleg ez így gyógyul?

Nincs vele semmi bajom amúgy, nem fáj, nincs feldagadva, se semmi. Csak fehéredik...



2020. szept. 2. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja
2020. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve az ínyem alja, ahová kaptam egy injekciót, ott is van egy fehér réteg de az nem jön le :/
2020. szept. 2. 21:25
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ kedves első.

Esetleg tudod mi lehet ez a fehérség a sebnél?

2020. szept. 2. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hegesedik csak ugye ott nedves és nem olyan mintha száraz bőrfelületen lenne

biztos ázott már meg heg a bőrödön az is fehéres lesz olyankor

2020. szept. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az természetes, mindenkinek olyan, jobb ha nem piszkálod, szedegeted le, mert elfertőzöd a sebet, éppen az védi és a vérdugó.
2020. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat!
2020. szept. 3. 23:00
 7/7 petraa07 ***** válasza:
A fog húzás helyén fibrin réteg keletkezik, ez egy sebfelület az alvadékból alakul ki. Teljesen normális ha úgy nézki. A szuri helye is így gyógyul. Ne piszkáld. :)
2020. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!