Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Makón/Szegeden fogorvos...

Makón/Szegeden fogorvos magánorvos aki viszonylag jó áron készít fogimplantátumot? ( lefog törni egy fogam )

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Először is, várd meg amíg letörik (már ha erre számítasz).

Minden embernél más, és az implantátumot nem a fogorvos készíti, hanem egy fogtechnikus.

A fogorvos dolga a behelyezés.

De amíg nem tört le, addig nincs miről mintát venni.

Ezen kívül, az implantátum csak hiányzó fog helyére építhető be.

Tudod, ez egy ilyen hülye dolog, hogy becsavaroznak egy "tartó konzolt" az állkapcsodba, és arra teszik fel a pótlást.

Nos így működik az implantátum. Ez alaphangon is 150+/fog.

Ha letörik, korona, vagy híd.

2020. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már le is tört szinte az íny vonalában. Arra lehet építeni vagy teljesen új fog kell?

Meg sem lehet fogni annyira kicsit maradt belőle. Ha nem lehet rá építeni, akkor gondolom a "csonkot" ki kell szedni. Azt a szájsebészeten, végzik, vagy a fogtechnikus is megcsinalja? Bocs ha hülyének tűnök, de nem vagyok jártas ebben. (Leestem a lépcsőről reggel és foggal tompítottam.)

2020. szept. 5. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogászaton kezdj, ha ügyes a fogorvosod lehet hogy ő is ki tudja venni a maradékot, és elmondja a lehetőségeket a pótlásra.
2020. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon kétségbe vagyok esve.
2020. szept. 5. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Barta és Barta fogászati klinika Szegeden szájsebészetet is végez. Nekem ott csinálták 2 implantátumot, tegnap kaptam meg rá a fogaimat.

Ha építeni kell, azt is meg tudják csinálni. Kukkants rá neten. Csak jót tudok mondani róluk.

2021. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!