Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsessègfog vésés / műtét...

Bölcsessègfog vésés / műtét után milyen fájdalom csillapítót szoktak adni?

Figyelt kérdés
Valami speciálisat vagy cataflam, algopyrin? Gondolom ezek szart se fognak érni... vagy de?
2020. szept. 4. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem Cataflamot adott a mutetem utan.Mondamom sem kell hogy sz_rt se ert 😏
2020. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
flectort kaptam. Nekem használt, csak kevés volt, mert 2 hétig fájt, és hamarabb elfogyott, a végen már csak negyed zacsikat ettem, h vmennyire azért csillapitsa
2020. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Cataflamot, de elég magasan lehet a fájdalomküszöböm, mert egyet vettem be összesen és nem kellett több.
2020. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már most nem használ a cataflam.. pedig mèg ki se vésték:’D szóval kicsit rettegek, hogy csont fúrás/vésés stb után akkor mi a franc lesz. Már most nem bírok meglenni a fàjdalomtól. Azt hittem valami jó kis erős fentanylt vagy hasonlót írnak fel ilyenkor.. mivel ez nem csak egy sima foghúzás.. szép lesz:D
2020. szept. 4. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 2 műtét volt nemrég, bolcsessegfogak. Előtte semmi az ég világon nem használt. A műtétbol semmit nem éreztem.

Műtét után flectort szedtem de az első és a második nap kellett csak egyet bevennem. Megkönnyebbülés volt hogy nem fájt már csak maga a seb volt érzékeny.

2020. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: neked is íny alatt volt ès vèsni kellett? Egyszerre szedték ki a kettőt?
2020. szept. 6. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is íny alá tört mind a kettő, megmeg szilankosra, így műtötték.

Míg bent volt a fog az egész arcom fogsorom fájt. De elviselhetetlen volt. Nem tudtam enni inni..

Szuri után minden fájdalom elmúlt és a fog kiszedesebol se éreztem semmit. Az első 1 órán át tartott a második 25 perc alatt volt kint. Pont ezért nem szedték ki egyszerre mert különböző oldalon volt és elég komplikált esetnek számított. De amúgy ha kérdezték volna, vagy lehetett volna egybe szedettem volna ki.

Varrtak a végén, gyógyulási idő az előtte lévő fajdalomhoz képest semmiség volt, pedig picit bedagadtam meg feszült a varrat enyhén, enyhe luktetes fájdalom persze volt de inkább 100x ez az érzés mint az a durva fogfájás.

1 hét után varrat szedés, de akkor már semmi gond nem volt semmivel. Csak vigyázni kell be ne gyulladjon.

2020. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi ez kicsit megnyugtató akkor! Megkérdezhetem, hol műtöttek?
2020. szept. 6. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, minden rendben lesz, csak próbálj nem parázni. Hidd el nagy megnyugvás és megkönnyebbülés lesz ha végeztél 😊

Miskolcon csinaltattam, skapinyecz fogászat

2020. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kár, mert én pesti vagyok:/ köszi, remélem ennél már csak jobb lesz..!:(
2020. szept. 6. 21:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!