Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lüktet, zsibbad, feszül. Mit...

Lüktet, zsibbad, feszül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne egy rossz törött felső 4es fogam. Időnként megfajdul, orvoshoz a hónap közepén megyek vele műtétre. Viszont mióta legutóbb megfajdult azóta a fájdalom elmúlt de folyamatos zsibbadás, luktetes, feszüles van a fogamban, de nem csak abban a rossz fogban, hanem a mellette lévő 5,6,7es fogban is érzem. Zsibbad az inyem, luktetnek, feszülnek a fogaim ha csak megmozdulok is. De fajdalomnak nem mondanám, gyógyszert meg nem kellett bevennem.

Mit tanacsoltok hogy mivel tudom enyhíteni ezt a borzalmas érzést míg eljutok dokihoz? Nem fáj, de nagyon kellemetlen, mintha ki akarna jönni a fogam a helyéről.

Köszönöm a segítséget!



2020. szept. 6. 15:53
 1/1 anonim válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót mert ez csak rosszabb lesz és azt ajánlom hogy ha kihuzzak utána is szedjél fájdalomcsillapítót legalább 1 hétig nehogy begyulladjon én nekem egy sima zápfogat huztak és eltelt 2 hét úgy begyulladt az íny hogy lüktet feszül fáj gyógyszeres gézt kaptam de alig használ szóval fogad meg a fogorvosod szavait
2020. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!