Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogszabályzó feltétel?Me...

Fáj a fogszabályzó feltétel?Mennyi idő kb mire felrakják?

Figyelt kérdés
Kedden felteszik a fogszabim
2020. szept. 12. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Azt hallottam, hogy utána fáj. De arról nem hallottam, hogy fáj-e amikor felteszik.
2020. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon faj. Eloszor nem aludtam. Masnap a sima nyeles is fajt, mintha kitortek volna a fogam. Egy hetig volt rossz. Eloszor pepeset ettem, aztan fokozatosan konnyebb lett. Idonkent ujra fajt, bar sokkal kevesbe, allitasnal.

Viszont anno sajnos nem mertem fajdalomcsillapitot szedni, es talan pl Nurofennel nem szenvedtem volna. Enni attol meg ovatosan lehet eloszor. Utcan ha ehes voltam, bebietelt, gyumolcsjoghurtot vettem. Kiskanal mindig volt nalam, ahogy fogkefe is.

2020. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár már felrakták, leírom a tapasztalataim, hátha más is fél majd tőle.


Én mindenkitől azt hallottam, hogy fáj, rossz, hosszú a ragasztás, utána hetekig nem fogsz enni, így feltankoltam joghurtokat, zöldségeket és gyümölcsöket turmixolni, puha ételeket. Ezzel szemben már aznap vacsiztam rendesen, nem fájt (kicsit húzott, de nem volt vészes). A ragasztás sem fájdalmas, de kellemetlen lehet a nyálelszívó vagy a szájpecek. Az, hogy mennyi idő, abszolút orvosfüggő, nekem 30 perc sem volt, de mindenki azzal ijesztgetett, hogy 2 órát fogok ücsörögni, amíg pakolja a breketteket

2020. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!