Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Duzzanat van az arcomon, mi...

Duzzanat van az arcomon, mi lehet (lent)?

Figyelt kérdés

Par honapja ugyanitt fájt, aztán megjelent egy gömb alaku pici csomo a fog felett, ami nyomasra erzekeny volt. Nemrég letört a fog darabokben. Nem vokt fájdalom, csak érzékenység. A fog teljesen fehér volt belül is.

Egy hete véletlen megnyomtam a csomót és másnap bedagadt az arcom egy kicsit, nem fájt, 2 nap múlva le is ment.

Tegnap előtt arra keltem hogy ugyanitt fáj az arcom, mozgásra érzékeny volt, még nem volt duzzadt. Tegnap is fájdalomra keltem amit a diclac éppenhogy csillapitott. Estére már betartotta a hatóidejét. Egy kis puha csomot elkezdtem érezni a foggyökérnél.

Ma reggel csak enyhe fájdalomra keltem. De az arcom még duzzadtabb. Szememtől az államig. Egyrésze a mosolygó részen kemény, a többi puha. A fog felett még egy pukli lett ami világos és átlátszó vér árnyalatú valami ürül.

Rettegek elmenni a fogorvoshoz, de ha ma fogadnak megyek. Mire számítsak mit csinálnak?



2020. szept. 14. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat ez barmi lehet, ciszta, talyog, stb. Mar par honapja el kellett volna menned fogorvoshoz, ne felj, nem bant. En is felek, ajultam is mar el fogorvosnal, de ha kell, akkor megyek, nem huzom, mert annak nincs ertelme.
2020. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!