Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

Begyulladt a fogam oly annyira, hogy bedagadt tőle az arcom és a szemem alatt is keletkezett egy kis pukli, az a kis pukli a genny volt ami nem talalt magának más utat,miútán,elmentem az orvoshoz és kifurta a fogam a genny távozott és eltünt a pukli, de nem 100%-osan még látok egy kis duzzadtságot, az azért van, mert nem ürült ki rendesen vagy, mert a gyulladás tartja beduzzaztva még az arcom?

Veszélyezteti-e ez a szemem egészségét?

Volt már valaki aki így járt?



2020. szept. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

jártam így, és nagyon nagy fájdalmakkal járt. a genny majd még ürül tovább, a duzzanat pedig apránként lehúzódik. a szemednek nem lesz baja, de aggódj.


nem mondta a doki, hogy tegyél rá valami hideget? tejeszacskó, de jó a mélyhűtőből kivett zöldborsó is. valami, ami hideg, és rásimul a púpra..

2020. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked utána megtudták menteni a fogad, vagy kihúzták?
2020. szept. 15. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondott semmit.
2020. szept. 15. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
végül igen, de nagyon sokáig - hetekig - jártam gyökérkezelésre. és utána próbatömés, újabb röntgen, és csak aztán tömték be.
2020. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És neked az ínnyednél fent nem dudorodott ki a csont? Mert nekem miútán így begyulladt azóta igen, azelőtt még nem, míg gyökérkezelte ugyan úgy, és szintén éreztem,hogy gennyesdzik, de miútán letömte ideiglenesen és a genny nem tudott utat törni magának azóta, valamint, ha megnyomom fáj és érzékeny, ha artikulálok az arcommal akkor is érzem ,fentről a bal 4-es fogamról lenne szó.
2020. szept. 15. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
rögtön rátömött a fogadra..? az genny, ami még nem tudott kiürülni...
2020. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 nap alatt nem megy le a duzzanat, akkor menj vissza. Lehet, hogy rá kell metszeni az ínyedre, mert nem tud minden genny a fogon kifolyni. Ha rosszabbodik, azonnal menj vissza.
2020. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!