Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen módon lehet a gyomorból...

Milyen módon lehet a gyomorból eredő szájszagot eltűntetni?

Figyelt kérdés
A rágón kívül persze! van valami praktikus házitanácsotok?
2008. nov. 27. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
petrezselyemzöldet rágcsálj minden étkezés után, meg ne egyél sok fűszeres kaját
2008. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyomorpanasz okozza a szájszagot, akkor érdemes először a gyomor baját orvosolni, különben csak szélmalom harcról van szó.

Én is küszködök gyomor problémákkal, hiába szedek gyógyszert, és figyelek oda az étkezéskere, még mindig nem az igazi. Nekem egyébként azt javasolta a fogorvosom, hogy a fogkrémre tegyek egy kis szódabikarbónát, és azzal mossak fogat.

2008. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a rágó nemigazán jó, mert beindítja a gyomorsavtermelést és a fogkrémes fogmosás után is budosebb lesz a szád egy ido után, mert az is beindítja ugyanezt a folyamatot.mosd meg a fogad, de ha találkozód van, inkább egyél valami semlegeset kiflit, vagy kétszersultet és aztán jó egy kis eper ízu vagy bármilyen savanyú kemény cukorka szopogatva az továbbtart vagy tictac cukorka. de jegyezd meg :soha ne éhgyomorra, mindig legyen a gyomrodban valami.próbáld ki,nekem ez vált be.
2008. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Stozzon drazsé, patikában kapható.
2008. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az étkezéseden kellene változtatni, hisz az a probléma oka. Kerüld a fűszeres, zsíros ételeket, étkezz úgy mintha gyomorrontás után lennél: hajában főtt krumpli, sült sütőtök, éhgyomorra alma, párolt zöldségek, kenyér pirítva, párolt rizs, stb.


Valószínűleg meg fog szünni a problémád, de a kúra után is kíméletesen kellene étkezned, hogy ne jöjjön ismét elő.

2008. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No és mi legyen a hagymával? Fokhagymás pirítós pl. én most eszek, mert a fokhagyma a torokra jó, csak hát utána. Szóval ez engem is érdekel, engem pl. emiatt.
2008. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagymás cuccra igyál citromlevet!De rendes citrom facsart levét!
2008. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!