Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlást szeretnék kérni...

Ajánlást szeretnék kérni fogszabályzó orvosra Budapesten?

Figyelt kérdés
Fogszabályzó szakorvost keresek Budapesten a 11. kerületben, vagy közeli kerületekben a BME-hez közel, fontos az ár mivel még egyetemista vagyok, ezért az egymillió körüli luxus helyek nem igazán jönnek szóba. Kiváncsi lennék tapasztalatokra is.

2020. szept. 21. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Kavics Dentalt tudom javasolni. :) Bár nem a 11. kerületben van, viszont jó áron.

Én is egyetemista vagyok,és szerencsére véletlen módon rá leltem erre a helyre. A kedvező ár miatt, végre nem soká lesz fogszabályzóm.


Ár: 2ívre 135e Ft, és benne van panoráma röntgen, lenyomatvétel, fogkő leszedés, első konzultáció ára, készülék felhelyezése.

Ami fontos, hogy azt mond az első konzultációkor,hogy a bónuszbrigádon láttad őket. Csak így adják meg ezt a kedvezményes árat. Egyébként egy ívre kerülne 135e Ft-ba a honlapjuk szerint. DE nem a bónuszbrigádnak kell fizetni, hanem a kavics dentalnak!

Doktornő kedves, eddig szimpatikus. Ha esetleg szükséges tömés, stb. akkor van sima fogorvos is itt. Vele is meg vagyok elégedve.


[link]

2020. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 24. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Dr. Balogh Dorottya varázsolta gyönyörűvé a mosolyomat. 11.kerületben jártam hozzá, de már tobb mint 1 éve. Most a korona vírus miatt nem mentem hozzá kontrollra még,mert kicist félek. A doktornő kedves, gyönyörű és szakmailag a legeslegjobb (több év, doki és kudarc után).

Az árakat nem tudom,mert nekem egy elrontott kezelést hozott helyre, de én a helyedben nem a legolcsobbat választanám(én így nagyon megszivtam lehet hogy kezdőhőz kerülsz, olyanhoz aki nem korszerű dolgokkal szabályoz és a lista hosszú) , hanem azok közül választanék akikről jó tapasztalatot hallok és közülük az olcsóbbat. Illetve arra figyelj, hogy a készülék felrakása csak egy költség, ennek súlyos havidíja van ezen felül vagy 2 évig (1et szoktak mondani). Nekem 6 évig volt, az ígért 1 év helyett, már kocsival járhatnak... De helyette mosolygok :)

2020. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, az 516. utcában, 17. kerület, Dr. Rencz Ottilia.

Csak ajánlani tudom, mi hozzá járunk.

2020. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!