Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hany nap alatt tudnak egy uj...

Hany nap alatt tudnak egy uj fogsort tenni a fogaszaton?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es itt sok penzbe kerulne ha fogat csinaltatnek!Ezert ugy dontottem haza megyek es othon csinaltatom meg,de mivel csaladom van sokat nem tudok ott maradni sem!Kellene huzni felul 3-at,alul negyet,van amelyiket ki kell vajni,mert beleromlot a foginybe.Elol van harom tomesem es el van feketedve,azt is ki kellene cserelni(tomest) vagy helyete mas fogat tenni!Varom a velemenyeket!Komolytalan valaszokra nincs szuksegem
2010. aug. 7. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj privit, budapesten tudok ajánlani 1 fogorvost, 1 hét alatt komplett rendbe teszi a fogsorod! Nekem tömött húzott koronát készített 1 hét alatt, első fogaim mentek tönkre, nagyon szép munkát végez jó áron! Bp.
2010. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]

Én Őket tudom ajánlani. Persze attól is függ Magyarországon merre gondoltad.

2010. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Romaniaba szeretnem csinaltatni!Szekelyfoldrol vagyok!Koszonom a valaszokat
2010. aug. 8. 02:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek Marosvásárhelyen jó szájsebészt, de nem hinném, hogy rövid idő alatt meg tudja csinálni, mivel nagyon sok a páciense és nehéz mindenkinek megfelelni.
2010. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nevjegy kartyat vagy e-mailt nem tudsz errol a Marosvasarhely-i szajsebeszrol?Nagyon fontos lenne!!!!!Koszonom
2010. aug. 13. 12:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg Kovaszna megyebe ha tud valaki,szoljon,mert ez esik a legkozelebb a falumhoz(Kovaszna,Szentgyorgy,Kezdivasarhely)
2010. aug. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!