Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan eljárás ami a...

Létezik olyan eljárás ami a mosolyt teszi szebbé?

Figyelt kérdés

Nincs gond a fogaimmal egészségügyi szempontból de szeretném ha szebbek lennének. Van egy nagyon nagyon apró hézak a fogam között elől, a fogaim alja kicsit olyan recés és szebb lenne ha kikerekitenék az alját illetve mindegyiknek szép szinte azonos formát adnának értem itt azt, hogy ne legyen az egyik hegyesebb a másik meg szögletes. Nekem egész apró fogaim vannak, mindig tettszettek a nagyobb, "nyuszisabb fogak" de ugye az nem férne el. Lényegében csak egy kicsit szeretnék javitani rajtuk, nagy gond nincs, minden orvos dicsérte de nekem azért zavaró még.

Nem szeretném őket lecsiszoltatni, hegyesre reszeltetni hogy arra húzzák rá a "műfogat" szóval van e valami barátiasabb megoldás erre?


2020. szept. 27. 07:55
 1/1 Barackoshányás ***** válasza:
Héj?
2020. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!