Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Clinident fogászati centruom...

A Clinident fogászati centruomról rajtam kívül másnak_ is van_ negatív tapasztalata? Ha igen, mi az pontosan?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, neked mi az?
2020. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyből a legradikálisabb, legdrágább módra akartak rábeszélni, ami a fogaim elvesztésével járt volna. Máshol megcsináltattam és meg is mentettek minden fogamat. Hála az égnek.
2020. okt. 7. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez pontosan mit jelent? Ki akarták húzni a fogaidat és implantátumokkal helyettesíteni? Vagy mit?

És a másik helyen ezzel szemben milyen beavatkozásokat végeztek a fogaiddal, hogy "megmentették" őket?

Hány éves vagy, ha szabad kérdezni?

2020. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerették volna kihúzni és helyére implantátumot tennni. 33 vagyok. A másik helyen gyógyszeres kezeléssel kezdték.
2020. okt. 7. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik volt a másik fogászat, amivel meg voltál elégedve?

És milyen problémái voltak a fogadnak, hogy amott ki akarták húzni, emitt pedig meggyógyították?

Mondhatnál egy kicsit többet, légyszi.

2020. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!