Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Hogy/mit...

Fogszabályzósok! Hogy/mit esztek, mit csináltok, ha bemegy a szájpadlásotok és a fogsz. közé az étel? Hogyan/mivel mostok fogat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szájpadlástágítóm, szóval arról nem tudok tapasztalatot mondani. Én ugyanazt eszem, amit fogszabályzó előtt, harapok és rágózok, eszek karamellát és egyéb nyúlós-ragacsos ételeket. Sima fogkefét használok, de van külön fogszabályzóhoz valóm is, azt is szeretem, de elég ritkán használom. Szoktam fogselymezni sima fogselyemmel (kicsit macerás minden fognál befűzni, de lehet kapni itt is fogszabályzóhoz tervezettet, azzal valószínűleg könnyebb tisztítani). Fogkrémet és szájvizet sem cseréltem, utóbbiból Listerine-t, előbbiből ami van itthon, azt használom. Van fogköztisztítóm, de azt annyira nem szeretem, fogközökhöz túl nagy, napközbeni piszkáláshoz nem elég merev, megoldom inkább a nyelvemmel, makacsabb esetekben az ujjammal
2020. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlen, hogy várhatóan meddig marad fent a szájpadlástágító vagy harapásemelő? Nagyon utálom, azon kívül semmi gondom nincs vele.😒
2020. okt. 5. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

A tágító alaphangon 7-8 hónap, de van, akinek végig marad


Harapásemelő attól függ, hogy van-e alsód. Ha van, akkor végig, ha nincs, akkor addig, amíg az adott mozgatás (mondjuk ha fél centivel beljebb van az egyik fogad, amit be kell állítani a sorba, de harapásemelő nélkül leszednéd a fogsoroddal a brekettet) kész nincs

2020. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!