Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után kellemetlen...

Foghúzás után kellemetlen szájszag és szürkés seb normális?

Figyelt kérdés

3 napja húzták a fogam. Varrni is kellett. A varratok közt alvadt vér van, azt hiszem ennek így kell lennie. De a seb körül az inyem szürkés-fehéres színű lett. Olyan mint valami hártya csak nem lehet leszedni.

A gond az hogy kellemetlen szaga van és a szám íze is fura tőle. Az inyem picit meg van dagadva de jelentős fájdalom nincs.

Ez normális foghúzás után vagy el van fertőződve?



2020. okt. 4. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ja.
2020. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2020. okt. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,
2020. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát... azért a helyedben felhívnám a rendelőt, és az orvos eldönti, hogy mi legyen. Lehet, hogy elég ha szájvízzel kicsit öblözgetsz, a Corsodil nekem a fogfájást is elmulasztotta, mikor begyulladt. Mit mondtak, lehet öblögetni?

Mikor szedik ki a varratot?

2020. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta ne öblögessek egyáltalán. Pénteken szedik ki a varratot.

Igyekszem gyakran fogat mosni és óvatosan azért kiöblítem a szám de nem erősen nehogy bajom legyen.

2020. okt. 4. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a szürkés-fehér hártya természetes, azt hiszem álhártyának hívják, nekem is mindig olyan volt foghúzás után és az összes kihúzott fogam szépen begyógyult.
2020. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugszom. :)
2020. okt. 4. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!