Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a fogideg kiszedé...

Mennyire fáj a fogideg kiszedése? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon vigyázok a fogaimra de az első fogam fáj amikor savas innivalót iszok. És úgy gondoltam elmegyek egy fogászatra kiszedetni az ideget.. akinek volt már kiszedve az ideg mennyire fáj amikor ki tépik?
2020. okt. 5. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre gondold úgy, hogy elmész a fogászatra, és majd a fogorvos megmondja, hogy mit kell vele csinálni.
2020. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Azért szerencsétlen fogorvosoknak se lehet könnyű elviselni ezt a sok hülyét. Elképzelem a fejét, hogy te közlöd, hogy érzékeny a fogad, tépje ki belőle az ideget 🤦‍♀️
2020. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz előtte fájdalomcsillapító injekciót.
2020. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megoldást bízd a fogorvosra, ne te magad döntsd el milyen műtétre van szükséged. Könnyen lehet, hogy egy szimpla töméssel is orvosolható a probléma, és évekig tünetmentesen élhetsz még vele.
2020. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolnám, hogy rögtön gyökérkezelésre lesz szükséged :-) De ha mégis így döntene az orvos, ne aggódj, érzéstelenítés mellett semmit nem fogsz érezni. Ha már gyulladt lenne a fogad, akkor lehet gond, de akkor nem csak ivásnál fájna.
2020. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért éreztem, bár nem hatott, de már behívtak. Mintha az agyamat húznák, de túléltem
2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyökérkezelés általában nem fáj ha jól elérzéstelenítik.

Viszont a tünetedet nem csak ilyen mély szuvasodás okozhatja. Lehet hogy sokkal kevesebbel megúszod. Nézesd meg és kiderül.

2020. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!