Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantatum helye erzekeny?

Fog implantatum helye erzekeny?

Figyelt kérdés
1 hete vasarnap volt 2 fog implantatum mutetem. A mutet nem volt veszes. Utana is 2 cataflam ot vettem.be tobbet nem. Penteken voltam varratszedesen , azt mondta a doki hogy meg gyogyulni fog. Viszont ha oda nyulok a nyelvemmel faj. Mikor mulik ez el? Akinek volt ilyen mutetje. Egyaltalan normalis ez?

2020. okt. 5. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Pár hét.
2020. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne normális. Gondolkodj már kicsit, szét lett fúrva a csont és szétvágva az íny.

Nekem a mai napig érzékeny pl az időjárásra pedig nekem már 2,5 éve ültették be az implantot.

2020. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem három hete volt a műtét, de most valamiért mintha begyulladt volna az ínyem, duzzadt és lüktet. hát nagyon félek, hogy miért pedig volt már ilyen műtétem. megyek majd vissza az orvoshoz. az megnyugtat picit, hogy másnak is van hasonló problémája implantáció után
2020. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, kaptál antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt?
2020. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen, augmentint rögtön a műtét után. gyulladáscsökkentőt nem, azt most szedek és javulni látszik.
2020. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is kellett volna az antibiotikummal egy időben, de hálisten kaptál utólag és javul.
2020. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!