Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idősen nőtt ki a...

Mennyi idősen nőtt ki a bölcsességfogatok? Csak nekem fáj? Illetve egyik ismerősömnek fáj hátul az ínye, ahol a bölcsességfognak kellene majd kibújni. Nem csak az ínye, hanem mellette a nyelve is fáj. EZ lehet a fog növése miatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

22 leszek novemberben és most nő. Már több mint egy hete fáj, most már kicsit jobb. Be van dagadva az egész ínyem, vettem a természet gyógyászati üzletben rá, China olajat, ami mentás, és ha bedörzsölöm vele, akkor lezsibbad a fél szám, és nem fáj :D

Amúgy hány éves az ismerősöd? Simán elképzelhető, hogy a foga nő.

2010. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 3 hip-hop kijött, szinte észre sem vettem.

A negyedikkel 3 évig szenvedtem. Folyamatosan bújt kifele, és szinte majdnem mindig fájt. Mire a fele kibujt, már lyukas volt. Közölte a fogorvosom, azt nem tömi, majd ha kibújik teljesen ki kell húzni. Kibújt, kihúzták.

2010. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nos nekem olyan 11 éves koromban(azt hiszem,talán 12)...és nem fájt egyáltalán

Nos igen van akinek fáj...és a nyelvét meg azért "birizgálja",mert gondolom eddig üres hely volt,most meg egy fog odakerült és kidörzsöli...szóval úgymond viccesen fogalmazva összébb kell húznia magát a nyelvnek,hogy a társa elférjen ott XD

Nos elég h*lyén fogalmaztam,remélem érthető voltam ! Sajnos nem tudtam másképp kifejezni magam ! XD

2010. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én aszthiszem most nő

nemis vettem észre és már kinvolt egy kis része

a jobb felső oldalon és alatta is nő jobboldalt alul

De a másikoldalt még nem

14/F

2010. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:) ismerősöm is 17 éves most:)

és igen, sikerült megérteni a nyelves részt, erre még nem is gondoltam, pedig logikusnak tűnik :D

még egyszer köszönöm :)

2010. aug. 9. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!