Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Herpesz. Régóta küzdök vele,...

Herpesz. Régóta küzdök vele, most ismét kijött, nem nagyon hatott eddig semmi, valami jó kezelés rá?

Figyelt kérdés

Próbáltam már rengeteg kenőcsöt,egyik se volt az igazi..Remélem tudtok valami újat mondai,mert ritka kellemetlen,zavar esztétikailag is és fáj is.

18/L


2010. aug. 10. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gyakran előjön akkor immunerőítés kell neked.Nem voltál mostanában sokat megfázva,vagy nem vagy stresszes?

A herpesz vírus megbújik az idegvégződésekben,és csak akkor támad amikor a szervezet védekezőképessége meggyengül.Nekem mindig akkor jött elő amikor le voltam "pukkanava" fizikailag,és lelkileg is.

A krémek nem igazán előzik meg a betegséget,csak már a tüneti kezelésben segítenek.

Ja és közösségben használj saját poharat és evőeszközt,ügyelj rá,hogy ne igyon,vagy egyen vele senki.Egy munkatársamnak meg ez segített.

2010. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,maga az,hogy hogy alakul ki,tudom,egészségügyis vagyok,mégse találtam még meg a megfelelő módot a kezelésére.Nem vagyok legyengülve,legalábbis nem érzem és igyekszem mindig külön evőeszközt és poharat használni.Volt családi összejövetel,valószínűleg ott ihattam valaki után.Viszonylag most nem olyan csúnya,van mikor hatalmas púp van a számon,amiből seb les.Most kisebb,viszont eléggé kellemetlen,fáj.

2010. aug. 10. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fogkrémet ajánlották háziszerként, és bevált, nem olyan csúnya, ha azzal kenegetem.
2010. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!