Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1-2 hóbao alatt teljesen...

1-2 hóbao alatt teljesen elkopik a fogkefe feje, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Lehet, hpgy túl erősen rányomom, vettem puhát is, meg próbálkoztam kevésbé és meg nem érzem, hogy erősen csinálnám, mégis ennyi idő után szétállnak a sörték.
2020. nov. 12. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogaid rendben vannak? A fogorvos nem mondja, hogy túl erősen nyomod a fogkefét (az látszik az ínyen állítólag)? Mert akkor minden ok.
2020. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó fogkefét veszel, túl puha a szöre
2020. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A fogkefék nem arra valóak, hogy évekig használják őket.
2020. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, pedig gyakran járok. Egyszer mondta, hogy váltsak puhára, mikro vérzett az ínyem, mert éppen előtte vettem gyorsan egy túl erőset.


Egyébként meg az erősebb fogkefék is ugyanúgy elkopnak nekem ennyi időn, csak a családomnak meg hónapok után sem látszik meg, meg egy szál sem jön ki.

2020. nov. 12. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl erősen rányomod a fogaidra, rossz a technikád. Söprögetni kell vele a fogak felszínét, nem polírozni.
2020. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
3-4 hónap lenne egy fogkefe életideje, szóval nagy valószínűséggel az a probléma, hogy rányomod. Elég "simogatni" a fogat! (Csak minden felületet érjen el a fogkefe, menj át rajta akár többször is!)
2020. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!