Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört fog megmenthető?

Letört fog megmenthető?

Figyelt kérdés

Kb.1 éve letört a bal alsó 4-es fogam.

Mivel akkor terhes voltam, a fogorvos csak lecsiszolta, és azt mondta menjek vissza ha már megszületett a baba, mert gyökérkezelni kell és így röntgen is kell hozzá. A vírus miatt még csak most tudok majd menni, vajon megmenthető lesz még a fog, vagy ki kell húzni? :(



2020. nov. 20. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy megmenthető, fogorvostol is függ.

Miért kell gyökérkezelni?

2020. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Letört belőle egy darab. Fogorvos tavaly azt mondta gyökérkezelni kell.


Egyébként nem fáj, nem érzékeny, csak az jutott eszembe, hogy nem-e lesz gond, hogy csak most jutok el megcsináltatni :( esetleg elhalt a fog vagy ilyesmi

2020. nov. 21. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem fura h letörés miatt gyökérkezelni akar. Egy ismerősömnek is letort egy darab, kipotoltak es ennyi. Most fogorvost valtott, ott mondtak hogy jo lenne cserelni a potlast. De semmi gyokerkezeles
2020. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet neki nem tört ekkora darab. Nekem az egyik oldala majdnem ínyig tört, gondolom azért indokolt gyökérkezelni.
2020. nov. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!