Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj az a fogam, amit ma...

Miért fáj az a fogam, amit ma tömtek be?

Figyelt kérdés

Ma voltam betömni egy olyan fogamat, ami bevolt tömve, csak le is tört egy rész belőle, ezért kicserélte a tömést. És kb. 30 percig csinálta, és már mikor jöttem haza már éreztem hogy nagyon fáj. Csak az a baj, hogy a mellette lévő 2 is elkezdett fájni, de annyira hogy aludni sem tudok. Igazából nem is tudom hogy melyik fáj. Mert fáj 3: az egyik amit betömött, mellette ami nem lyukas, és az mellett ami be van tömve.


szóval elronthatott valamit? mert eddig nem volt semmi baj, betömte, és itthon elkezdett kegyetlenül fájni. csütörtökön megyek vissza, szerintetek mondjam meg hogy csinálja meg megint? de szerintem akkor inkább már kihúzza, mert már az egész fog igazából maga a tömés.


vagy ha nem is az fáj hanem ami mellette van, azt hogy lehet kideríteni?

előre is köszi a válaszokat


2010. aug. 10. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bár nem vagyok fogorvos szerintem az fáj amit most csinált meg, főleg, hogy 30 percig tehát gondolom sokáig fúrta és elérhette az ideget akkor szokott nagyon fájni.

Vagy gyökérkezeli fogja vagy kihúzza. Kitartást csütörtökig!

2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, az biztos hogy érte az idegeket, mert adott érzéstelenítőt, hogy már az orrom is le volt zsibbadva. meg igazából nem is éreztem semmit, kivéve a fúrást, az nagyon fájt. viszont a többit észre se vettem, csak annyit éreztem hogy ott matat.
2010. aug. 10. 23:23
 3/3 anonim válasza:
100%
valószínűleg megsértette az ínyedet ami begyulladhatott és emiatt fáj azon a részen több fogad is. ne várj csütörtökig, ha nem muszáj ne szenvedj feleslegesen
2010. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!