Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez az ínyemen?

Mi lehet ez az ínyemen?

Figyelt kérdés

Két éve gyökérkezeltek egy fogamat és szinte a nulláról felépítették. Azóta semmi baja, nem fáj. A környékén egy fogam sem fáj, nem lüktet, nincs semmi tünet. Viszont most észre vettem a kezelt fog tövében egy borsszem méretű, kemény dudort.

Nem tudom, hogy gennyes e. Szerintem ahhoz túl kemény. És nem is fáj semmi (volt már gyulladt fogam). Mi lehet ez? Járt már valami így?


2020. nov. 21. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gennyes, mert még nem tört utat a külvilág felé.

Gyulladás lehet a foggyökéren.

2020. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor fájna, nem? Vagy legalább be lenne gyulladva az ínyem. De semmi. A fog sem fáj kicsit sem.
2020. nov. 21. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem fájna és nem lenne begyulladva.
2020. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Gyulladás volt a gyökércsúcsnál.

Ha van lehetőséged jó lenne dokinak megmutatni. Ilyenkor szoktak antibiotikumot adni, és/vagy kitisztítani a fogat hogy távozzon a gyulladás. Nekem sajnos húzni kellett végül, de add meg az esélyt a fogadnak, nézesd meg dokival. Lehet hogy még most nem fáj, de sajnos előbb utóbb fájni fog.

2020. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!