Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sürgősségi szájsebészet hol...

Sürgősségi szájsebészet hol van Pesten?Fél fogam van csak meg már fáj,de nálunk csak január közepére van csak időpont.

Figyelt kérdés
Hol húzzák ki?Régen talán a Szentkirályiban volt.

2020. nov. 26. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A Google egyből kidobott vagy 30-at.
2020. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most is van ott, de mondjuk hasonló szituban velem azt csinálták (tavaly decemberben), hogy írt fel gyulladáscsökkentőt meg fájdalomcsillapítót, közölte, hogyha nem gyullad akkor egy-két hónapig fájni se fog, ne aggódjak, és majd januárban telefonáljak időpontért, mert ez egyáltalán nem olyan sürgős.


Úgyhogy én végül magánúton rendeztem.

2020. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi 🤭
2020. nov. 26. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényeg nagyon sürgősen kell, a saját körzetidnek annyi ideje sincs, hogy írjon egy beutalót (van ilyen, most a covid-os össze-vissza nyitás-zárás miatt ők is nehezen tudnak időpontokat adni), akkor menj be a Szentkirályiba.

Ott ha le akarnak rázni, akkor mondd, hogy akkor legalább egy beutalót adjanak a Mária utcába. Ha ezt így tudatosan és határozottan kéred, akkor nem fognak ellenkezni, mert látják, hogy tudod miért akarsz oda menni.

Oda szépen átmész, és elég gyorsan megcsinálják, ha tényleg sürgős.

Először a földszinten checkolják a fogad, utána felküldenek az emeletre.

De ha tényleg annyira sürgős, akkor simán lehet, hogy megcsinálják ott kapásból a földszinten.

2020. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beutalóm van a saját fogdokimtól,csak nem tudom Pesten elfogadják-e.Nálunk Vidéken sajna egy héten kétszer van csak szájsebészet.Úgy 3 óra hosszát rendel csak.Ez az SzTK...
2020. nov. 26. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg elfogadják, főleg ha elmondod, hogy ott a helyi szájsebészet következő szabad idejéig már nem bírod ki.


Akkor mehetsz közvetlenül a Mária utcába.

Budapest, Mária u. 52, 1085


A Corvin-negyednél van, a Mária utca és a Pál utca sarkánál.

Ez konkrétan a Semmelweis Egyetem Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika.

Klasszisokkal jobbak, rendesebbek, biztonságosabbak, mint a Szentkirályi utcai sürgősségi!!!


#4 voltam

2020. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!