Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mért hullott ki darabokban a...

Mért hullott ki darabokban a fogam?

Figyelt kérdés

Most pár perccel ezelőtt észleltem, hogy szemből a jobb felső, leghátsó fogamat ahogyan nyalogattam, darabokban estek ki a fogam darabjai.

Most érezhetően egy éles fél fog van ott, jelenleg nem fáj.

Van tippetek, hogy mi történhetett?

Utoljára egy éve voltam fogorvosnál, akkor nem jelezte, hogy gond lenne, a szajhigeniam pedig a saját véleményem szerint rendben van, napi 3x mosok fogat, esténként selymezek.

Azonnal orvos?



2020. nov. 27. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamitől elhalt az a fog, ettől törékeny lett. Megrepedhetett pár napja, most esett szét. Nem kell rohanni az orvoshoz, ha nem fáj, de persze halogatni sem érdemes, mert befertőződhet. Telefonálj a fogászatra, úgyis kéne időpontot kérned gondolom. Mondd el, mi az ábra, majd ők megmondják, hogy mennyire kell sietned a rendelésre.
2020. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy mélyen szúvas volt, ami nem látszott és elporladt, vagy valamire erősen ráharaptál amire nem is emlékszel. Lehet az orvos fel tudja építeni és betömi.
2020. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor minél hamarabb meglátogatom a fogorvost.
2020. nov. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!