Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki segítsen, ez miért lehet?

Valaki segítsen, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Múlt héten kihúzták egy törött fogamat, ami körül nagyon csúnya, fehér és "gyulladt" volt az íny, ezen a héten meg a szemfogamat sikerült kihuzatnom, mivel elvileg onnan indult ki a feszülő fájdalom az, inyem és szajpadlasom egész bal oldalára, ma viszont amikor felkeltem, újra elkezdett ugyanúgy feszülni, és az íny is be van pirosodva, és kicsit duzzad a a 2 mellette lévő fogamnál (de csak a fog körül, máshol nem). Most megint nem fáj, de tudom hogy úgy is visszajön a fájdalom egy fél óra múlva. Valaki nem tudja hogy ez most miért van? Nem lehet e kezelni? Mert már 1 hónapja szenvedek.

2020. dec. 3. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és foghúzás után, meg tegnap szinte semmi gond nem volt, max annyi hogy picikét kellemetlenül viszketett a seb helye. 🤷‍♂️
2020. dec. 3. 13:33
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ugy tûnik a leiràsod alapjàn, hogy az egész foginad be van gyulladva! Ezért a gyulladàst kell megszûntettni, lehet kapni kimondottan fogingyulladàsra valò készitményeket a Gyògyszertàrban! De sina Dm boltban is talàlsz szereket rà pl. Meridol szàjviz kimondottan fogingyulladàsra valò, de lehet kapni ennél még erôsebb szereket is! Nézz utànna! Kerûld az olyan ételeket most ami esetleg irritàlò lenne a begyulladt foginedre!
2020. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyulladás alatt van azért fáj ha nagyon fáj vissza kell menni gondolom ír antibiotikumot orvos
2020. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. dec. 3. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett változás?
2020. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!