Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lecsiszoltak az elso 4 fogam,...

Lecsiszoltak az elso 4 fogam, ideiglenes ragsztoval a porcelan hid felragasztva, viszont a doki nem csinalt gyokerkezelest. Így faj, lecsiszolt fogat utolag lehet gyokerkezelni ?

Figyelt kérdés
Koszonom a valszokat!

2020. dec. 19. 19:14
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Persze megtudják fúrni a koronán keresztül is.
2020. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, lehet.

de az is lehet, hogy a sok macera miatt érzed most a fájdalmat, ha megnyugszik a fogad, akkor talán elmúlik.

2020. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hellmano ***** válasza:
Amúgy nekem is van egy ilyen lecsiszolt fogam és az sincs a porcelán korona alatt kigyökérkezelve 2016-ban csináltattam, de baromira megbántam, hogy belementem a lecsiszolásban. Nekem egy hátsó fogamról van szó, tehát nem befolyásolja a mosolyom, de nagyon megbántam , mert ezzel tuti elöbb vagy utóbb, de baj lesz. Inkább huzattam volna ki, egy hátsó fog nem zavart volna, ha hiányzik ez jobban zavar, hogy lecsiszolták a fogam. Többet tuti nem engedném meg inkáb, akkor húzás és csavaros implantátum, ha kellene valahol pótolni. Csak ugye húzni egyik doki se akar csak az SZTK-sok :D
2020. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam h csiszolas utan is lehet gyokerkezelni, mert tobb ismerosom is mondta h nekik megcsinalta a doki a gyokerkezelest .. nemertettem akkor h nekem meg miert nem

Annyi kerdesem lenne meg h ha valakinek esetleg cirkon potlasa van, az kenyelmesebb viselet mint a porcelan?

2020. dec. 20. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!