Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet fogágy gyulladás jele...

Lehet fogágy gyulladás jele az,hogy a fogam felszínén semmi sem látható,és röntgen alapján sem indokolt a foghoz nyúlni, de nagyon piros az ínyem,és fáj 2-3 fog is egymás mellett?

Figyelt kérdés

A fogorvosom azt mondta, nagyon szépek a fogaim, tegnap fogköz tisztításon is voltam, ( polírozták is a fogamat)az igazi panasz amivel oda mentem,hogy 2-3 fogam is fáj,de nem igazi fogfájósan ( nem bele nyilalósan, vagy lüktetően, hanem spontán és hosszan.

A fogorvos szerint fogágy gyulladásom van, de valahogy ebben nem hiszek. Nem a szaktudását akarom megkérdőjelezni, de létezhet az,hogy az efféle tünetet produkálna?


2020. dec. 19. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

“Nem a szaktudását akarom megkérdőjelezni”

Dehogynem! Jobban bízol egy gyakorin portyázó Laikus Jóskának, mint annak, akinek ez a munkája és ezért tanult hosszú éveket. Az orvoslás nem hit kérdése, a diagnózis felállításakor pedig nem szempont a páciens véleménye, meg hogy miben hisz, vagy mit mondtak róla gyakorin. Nem irigylem az orvosodat, hogy ennyi bizalmad van iránta. De hogy a kérdésre is válaszoljak: természetesen lehet sőt. A fogágybetegség nem tünetmentes, már csak a vörös gyulladt ínyed is mellette szól, és igen, gyakran fáj is, elvégre egy bakteriális gyulladás zajlik a szervezetedben, nyilván előbb utóbb produkál általad is észlelhető tüneteket.

2020. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, nekem is ez volt 3 hétig, Gengigel géllel kenegettem az ínyem naponta többször és elmúlt.
2020. dec. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!