Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó 18 éves kor...

Fogszabályzó 18 éves kor felett mennyibe kerül? *kép*

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves leszek, sajnos az államilag támogatottból ki fogok esni. A fogaim így néznek ki:

[link]

Felül ennyi van eltorlódva, hátul a többi tökéletesen helyezkedik el. Alul sajnos nincs meg a két hatos fogam, emiatt alul az elsők szintén így egymáson, bal oldalt pedig picit hátrébb csúsztak egy fog hiánya miatt. A bölcsességfogamat oda tudnánk húzni a helyére, így nem kellene fogpótlás. Akinek van ebben egy kis tapasztalata, le tudná írni kb. mennyibe kerülne az also-felső sor magánba? Saját tapasztalatot is írhattok, előre is köszönöm, hogy szántok rám időt és segítettek!



2020. dec. 19. 23:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Basszus, ti hol csináltatjátok ezeket? :D

Kecskemét mellett 400ra jött ki a kettő fogsorom.

2020. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikőtök sem mondott hülyeséget, mert elég nagy árbeli eltérések vannak a régiók között. A 200-300e Ft. teljesen jó viszonyítási alapnak. De én inkább azt mondom, hogy ha mégis többet mond rá a fogorvosa, akkor fizesse ki azt az árat, minthogy átmenjen egy pancserhez, aki olcsóbban, de rosszabbul dolgozik. A fogszabályzáshoz érteni is kell és nagyon sok fogorvos sajnos el is rontja.
2020. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

11: szerintem ukránoknál :D


google első oldal találatai között nem igen van 120ért.. :) bp.

2020. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja! A kérdezőnek mondom, hogy a következő állapotfelmérés alkalmával kérdezzen rá a fogszabályzóra és mondja el a speciális igényeit, ha vannak (láthatatlan fogszabályzó, stb.), ez a legtisztább. Mond egy árajánlatot, amit vagy elfogad vagy nem, de azt sem muszáj ott helyben eldönteni, hanem majd kér egy újabb egyeztetésre időpontot telefonon, ha úgy dönt, hogy belemegy.
2020. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Egyébként én Szabolcs megyében keresek fogszabis orvost.
2020. dec. 20. 16:25
 16/20 anonim válasza:
56%
Az eggyik haverom nővére kb 14 éves neki volt 1 millió (összesítve)
2020. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tagja vagyok egy fogszabályzós csoportnak, az egész procedúra sokaknak egymillió forint fölött végződik. Ebben ugyan benne van minden (röntgen, mintavétel, készülék, éjszakai, felrakás és leszedés, állítások), de nem értem, miért olyan hihetetlen ez az ár
2020. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Itt csak azt hiszik, hogy a fogszabit kell megvenni, azt cső. Aha. + a fogorvos úgyis azt tukmálja majd rád, amiből neki több pénze van.
2020. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki ha ilyen fogsorom lenne.

Szerintem neked nem kell fogszabi persze ez az én véleményem.

2020. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem 350000 alsó, 350000 felső. Másfél havonta az állítás 20000. Éjszakai fogszabályozó 120000 és 20000 a fogkő leszedés felhelyezés előtt és levétel után.
2021. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!