Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen tapasztalatatok vannak...

Milyen tapasztalatatok vannak a Veszprém vagy Fejér megyei fogászabályzásról?

Figyelt kérdés
Fogszabályozót rakatnék fel jövőre amit meg lehet csináltatni 100000-től a csillagos egekig és az lenne a kérdésem főként hogy tud e valaki ebben a 2 megyében max 150.000ft milyen helyeken csinálnák meg és hogy előtte milyen hosszúak a bevezető folyamatok mint hogy lyukas fogat tömetnek e előtte vagy fogkövet leszedetnek e

2020. dec. 22. 14:11
 1/1 anonim válasza:
szia! én hónap végén kapom meg a felső fogszabimat, ami 50.000Ft lesz, és Fehérváron csináltatjuk tb-sen, de ugye ilyen kedvezménnyel csak 18 éves kor alatt lehet csináltatni. nekem előtte húztak 1 fogat, meg amiket kellett, betömették, bár nem helyben. és 2019 májusában voltam először, akkor nézték meg, azóta már voltam röntgenen, levették a mintát, és most jutottunk el oda, hogy a felsőt feltegyék. aztán áprilisban rakják fel az alsót is.
2021. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!