Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes tömés után fájdalom?

Ideiglenes tömés után fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lyukas volt félig meddig a fogam, mivel régebben kihúllott belőle egy része a tömésnek. Mostanában elkezdett fájni a fogam, így elmentem az orvoshoz ma és elmondtam hogy nem nagyon bírok enni stb.. Utána kaptam egy ideiglenes tömést, annyi volt hogy megfújták levegővel ( Már az fájt ) utána pedig berakták a fogamba azt pedig kérték hogy rágjam bentebb.. Azóta eltelt már 2 óra és folyamatosan fáj, utána olvastam volt ahol írták hogy ez azon a napon még normális, de félek hogy holnap sem lesz sokkal másabb mert már jártam így.. Legkésöbb csak 3 hét után lesz időpont, addig ha fáj fogalmam sincs mit tegyek.. Előre is köszönöm ha bárkinek van tanácsa. :)


2020. dec. 28. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma vegyél be egy fájdalom csillapítót, de ha holnap is fáj, akkor hívd fel telefonon az orvost, mondd el neki, hogy nem szeretnél fájós foggal nekimenni az ünnepnek. Remélhetőleg fogad soron kívül.
2020. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úhh el is felejtettem leírni, első óra után vettem be.. Egy picit fáj, de kibírható. Nagyon köszi a választ, szerintem így próbálkozom.
2020. dec. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!